دوستی از کلام سرچشمه می گیرد

آری تنها عنصر وجود ما کسانی هستند که دوستشان داریم و دیگر هیچ.

زندگیِ مان هرچقدر هم که در سنگری مخفی باشد ، بر بلندی هایی سوخته از باد پنهان باشد، باز هم در چهره هایی که دوستشان داریم به ما نزدیک است، در فکری که متوجه آن هاست، در نفس کشیدن آنها برای ما، در نفس کشیدن ما برای آنها  1

 

پ.ن : غیر منتظره / کریسیتن بوبن 

/ 3 نظر / 5 بازدید
سید سجاد علوی حجازی

آری اگر تمام مردم به جهان اینگونه نگاه میکردند دیگر در انتظار بهشت نمیماندند ، بلکه همین جا در دنیا طعم بهشت را میچشیدند.

مجتبی

سلام... آره پدر خوشتیپیه هر شب برام لالایی میگه تا خوابم ببره:)) حیف که نمی ذاره بنویسم وگرنه حرفای جالب زیاد میزنه :) این متنو خونده بودم ...بوبن دورِ خانه ای طواف میکنه که خیلی دوست داره بدونه حقیقتِ درونش چیه .احیانا باهاش احساسِ خویشاوندی نمی کنین به واسطه ی حسِ کنجکاویه مشترکتون :) فضای وبلاگتونو دست دارم منو یادِ دورانِ شاگرد اولیم میندازه، من تا زمانی که جوابِ سوالا رو خلاصه اما تمیز می نوشتم شاگرد اول بودم البته این تو دانشگاه زیاد کاربرد نداشت چون استادایِ علمیِ اینجا لاف زدنو بیشتر دوست داشتن مثلا یک مقاله ی طولانی با ساختار ظاهریِ کامل که توش دو خط حرفِ حسابم پیدا نمی کنی :)

میم

بند دوم این نوشته خیلی به دلم نشست. از کریستین بوبن فقط 3 تا کتاب خوندم ، که البته هیچکدومش جز اینایی که تو خوندی نبود... در کل سبک نوشتاری بوبن رو دوست دارم:)